Drodzy Państwo młodzi... Wiem jak ważna jest ta jedyna i wspaniała uroczystość ślubu oraz przyjęcia weselnego, dlatego chciałbym Wam zaoferować coś, co sprawi, że będziecie Państwo zachwyceni i pozostanie to w Waszych wspomnieniach przez długie lata...
"Pierwszy taniec w chmurach"


Oferuję Państwu niesamowitą oprawę ciężkiego dymu wytwarzanego poprzez suchy lód, który unosząc się zaraz ponad powierzchnią parkietu i tworząc gęste kłęby, oddaje niesamowity efekt wyglądający jakby Państwo młodzi podczas swojego pierwszego tańca, stąpali po chmurach. 

Pierwszy taniec młodej pary wygląda jak w bajce...
Dodatkowo efekty świetlne w technologii LED, które koloryzują kłęby unoszącego się dymu, nadadzą wspaniałego bajkowego klimatu, a będący na Państwa przyjęciu fotograf czy kamerzysta, zrobi niesamowite ujęcia, będące mile wspominaną pamiątką na długie lata.

"Bańki mydlane"

Jest to równie ciekawa i efektowna atrakcja na przyjęciu Weselnym. Wspaniale dekoruje zarówno pierwszy taniec, poczęstunek tortem jak również inne ważne chwile podczas przyjęcia. Może być również dekoracją podczas samej zabawy.
Na niemal każdym przyjęciu weselnym są małe dzieci. Dla nich będzie to efekt, który zwróci szczególną uwagę i sprawi wielką radość. 
"Oczepiny"


Zazwyczaj tę kwestię omawiam wcześniej idywidualnie z Państem młodym. Uzgadniamy jakie zabawy chcieliby mieć na swoich oczepinach. Nie oznacza to jednak, że zawsze należy się trzymać tylko i wyłącznie ściśle wyznaczonych i określonych zabaw. Na wielu już przyjęciach udowodniłem, że młodzi byli zadowoleni z mojego wykazania się własną inicjatywą, kreatywnością i spontanicznością - oczywiście dodatkowo. Na wielu przyjęciach pokazałem, że do zabaw warto wykorzystać predyspozycje czy charakter gości, aby utworzyć naprawdę świetną i pełną śmiechu zabawę.