Realizacje

Artix Music Studio

Zajmujemy się tworzeniem, produkcją podkładów i aranżacji muzycznych na zamówienie, w celach promocyjnych i artystycznych. Naszą wizytówką jest profesjonalizm, kreatywność i pasja. Oferujemy aranżacje do muzyki Disco polo, Dance, EDM, House, Pop, z różnymi ich odmianami. Specjalizujemy się w muzyce elektronicznej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

https://artixmusicstudio.pl

 

Praca na profesjonalnych edytorach muzycznych

Ableton Live, Cubase

image

Nagrywanie oraz obróbka wokalu.

image

Syntezatory Analogowe

Analogowe brzmienie syntezatorów w Twoich utworach

image

Studio muzyczne Artix Music

Specjalizacja: Muzyka Elektroniczna

image

Miks i Mastering

equalizacja, kompresja, korekcja barwy, dobór brzmień

image

Rejestracja audio

Profesjonalne przedwzmacniacze mikrofonowe

image

Nagrywanie oraz obróbka wokalu

Nagrywanie oraz profesjonalna ..obróbka wokali damskich i męskich

image

Produkcja Muzyczna

Witajcie! Mam na imię Emil. Od ponad 10 lat jako artysta zajmuję się produkcją muzyki. Muzyka i jej tworzenie jest moją pasją. Przez długi czas doszkalałem się na wszelkich warsztatach muzycznych w zakresie reżyserii i realizacji dźwięku - produkcji muzycznej i masteringu m.in. u redaktora naczelnego Estrada i Studio - Macieja Polańskiego z WMS - Warszawa. Swoje doświadczenie opieram także na setkach stworzonych oraz wielu wydanych utworów muzyki elektronicznej w zagranicznych wytwórniach. Ukończyłem Akademię Realizacji Dźwięku w Warszawie. Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie i oprogramowaniach. Do każdego projektu podchodzę z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując swoją wiedzę podczas miksu i etapów końcowych produkcji utworu.


Aranże i podkłady muzyczne

W mojej ofercie znajdą Państwo możliwość zamówienia i wykonania aranżu, podkładu muzycznego zgodnie z oczekiwaniami. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Tworzę aranżacje w Stylach takich jak: Disco Polo, Dance, House, Trance, Electro, Pop, Muzyka filmowa, Oprawa dźwiękowa do filmów.

Miks i Mastering

Dobry miks to podstawa! Najważniejszym etapem podczas produkcji i aranżacji utworu jest dobrze wypoziomowany miks. To od tego właśnie procesu, zależy końcowy efekt brzmienia utworu. Dlatego tworząc każde kolejne dzieło w postaci utworu muzycznego, dbam o to aby brzmiał on "soczyście i czysto" w każdym zakresie equalizacji. Tworząc daną produkcję dbam o jej jakość, poziomy głośności każdego z elementów, dobór odpowiednich brzmień, equalizację - korekcję barwy wszystkich ścieżek dźwiękowych, aby całość była spójna i wypełniona odpowiednimi brzmieniami w każdym ich zakresie częstotliwości. Gotowy miks poddaję masteringowi końcowemu, aby nałożyć odpowiednią kompresję i zmasteringować utwór do wykorzystania komercyjnego pod konkretne źródło streamingowe.

Nagrywanie i sprzedaż wokali

Oferuję możliwość nagrywania wokali bezpośrednio w studio, lub nabycie drogą elektroniczną. W moim studio nagracie Państwo zarówno wokal damski jak i męski. Posiadam profesjonalne mikrofony pojemnościowe jak i lampowe. Wokale po procesie nagrania ulegają odpowiedniej obróbce i korekcji, aby w miksie brzmiały przejrzyście, ciepło i czytelnie.

Nagrywanie instrumentów, zespołów muzycznych

Zapraszam instrumentalistów, małe zespoły muzyczne do nagrania swojej płyty, Epki, singla czy też instrumentalu. W studio Artix Music możecie Państwo nagrać różnego rodzaju instrumenty szarpane, dęte, klawiszowe, smyczkowe.

RealizacjeSkontaktuj się z Nami !

Facebook

facebook.com/ArtixMusic

Telefon

534-996-431